img podpora 24/7
img info@potrebujempozicku.eu
img www.potrebujempozicku.eu | online porovnanie bankových a nebankových pôžičiek
Porovnanie pôžičiek

Potrebujete pôžičku?

  • Potrebujete výhodný úver a nie ste si istý, ktorý finančný produkt je pre Vás vhodný? Pomôžeme Vám vybrať si pôžičku podľa Vašich požiadaviek, jednoducho a bezplatne cez náš online formulár. Pozrite sa ako to funguje:


  • Nemusíte nikam chodiť ani telefonovať. Ušetrite na poplatkoch
Bez zbytočného papierovania, z pohodlia domova vybavíte úver na čokoľvek potrebujete. Nemusíte dokonca ani nikam telefonovať, alebo posielať sms-ky. My zavoláme Vám! Ušetríte tak čas strávený porovnávaním pôžičiek a neplatíte za to vôbec nič. Naše služby sú bezplatné a nezáväzné, je len na Vás či ponuku využijete. Vyberte si snami tu správnu pôžičku a rovno si ju online objednajte.

  • Overené pôžičky -jasné pravidlá, prehľadná zmluva, bez skrytých poplatkov
Garantujeme férové jednanie. Spolupracujeme len so spoločnosťami zapísanými v registri veriteľov Národnej Banky SR. Všetky požičovne dodržujú zásady zodpovedného požičiavania a zákon o spotrebiteľskom úvere. Prehľadná zmluva, jasné pravidlá a benefity pre klientov sú základom aj našého úspechu.

  • Online žiadosť je nezáväzná a bezplatná
Máte obavy že budete platiť aj keď ste si ešte nič neobjednali? Nemusíte sa obávať, vyplnenie a zaslanie formuláru záväzné nie je. Má len informatívny charakter, bude Vás kontaktovať obchodný zástupca s konkrétnou ponukou. Každá žiadosť je posudzovaná individuálne s ohľadom na Vašu aktuálnu finančnú situáciu.

  • Pôžičky, takmer pre každého s výhodnými podmienkami
Spolupracujeme s viacerými poprednými poskytovateľmi úverov na slovenskom trhu. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania online úverov a vysokú úspešnosť pri schvalovaní pôžičiek pre naších klientov. Sme si istý, že Vašim požiadavkam vyhovieme, a to aj v prípade že máte záznam v úverovom registri.

  • Požičiame Vám len takú čiastku, ktorú dokážete splácať.
Výška pôžičky závisí na danom poskytovateľovi úveru a vašej finančnej situácie. Na základe údajov, ktoré nám poskytnete pri vyplnení formuláru Vám ponúkneme možnosti len od tých poskytovateľov, ktorí Vám úver dokážu poskytnúť. Jednotlivé ponuky si môžete rýchlo porovnať a vybavenie úveru je tak rýchle a bezpečné.

  • Bezplatný servis, kvalitné služby na celú dobu čerpania pôžičky
Naše služby sú úplne bezplatné. Pomôžeme Vám vybrať vhodný úver a kvalifikovaný obchodný zástupca zodpovie na všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú. Všetko bez akýchkoľvek záväzkov a poplatkov. Máte čas si všetko premyslieť a porovnať jednotlivé ponuky. Prehľadná zmluva je samozrejmosťou a je na Vás či ponuku príjmete.